Zapraszamy do udziału w targach Kultury i Biznesu organizowanych w ramach Konwentu Asymmetry.
Nowatorska formuła targów odbywających się w jednej z najnowocześniejszych przestrzeni wielofunkcyjnego Centrum Kongresowego we Wrocławiu, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych, to niepowtarzalna okazja do nawiązania trwałych międzynarodowych i lokalnych partnerstw, wymiany doświadczeń i realizacji wspólnych projektów.
Obok prezentacji oferty Wystawców zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych, rozmowach branżowych, panelach dyskusyjnych i szkoleniach.

Umożliwiamy firmom bezpośredni kontakt z najważniejszymi przedstawicielami życia kulturalnego Wrocławia, regionu Dolnego Śląska, Polski i Europy. Uczestnikami Konwentu są  przedstawiciele sektora NGO, urzędnicy, pracownicy naukowi, dziennikarze, managerowie kultury, dyrektorzy europejskich festiwali oraz instytucji kultury i artyści którzy właśnie tu mogą zaobserwować trendy i kierunki, w jakich podąża kultura.

Część targowa Konwentu prezentuje zarówno nowe technologie, nowoczesne urządzenia muzyczne, jak i impresariaty, wydawnictwa muzyczne oraz ofertę edukacyjną dla kultury.

Wystawców zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.